contact@scoala-quantum.ro
Adresă
Str. Drumul Potcoavei 21 A, Voluntari, Ilfov

Mesajul conducerii

Cu o experiență vastă în business, în decursul anilor toată atenția mea s-a îndreptat către cea mai mare pasiune: educația. Anii de cercetare în educație mi-au confirmat nevoia de a valorifica potentialul nativ al copiilor.

Îmi doresc ca școala Quantum să ofere un cadru ideal și un mediu prielnic în care copiii pot aprofunda domeniile lor de interes. Scopul nostru, la școala Quantum, este de a-i ghida și sprijini în tot acest proces de cunoaștere și învățare, astfel contribuind la un viitor mai bun.

Să lucrezi cu copiii este o binecuvântare, o responsabilitate și un legământ cu viitorul. Profesorii sunt cei care inspiră, ghidează și creează atmosfera caldă și prietenoasă. Starea de bine este atitudinea de bază pentru ca învățarea și educația să genereze caractere puternice, cunoștințe solide și încredere în reușită.

Diana Șerban, fondatoarea Școlii Quantum

Semnatura Diana Șerban